Web Tasarım & Web Yazılım

Web tasarım ve yazılım hizmetlerimizin ana noktası; marka kimliğinizle uyumlu, ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayacak, sadece tasarımıyla değil, arkasındaki yazılımıyla da fark yaratan markanıza özel çözümler sunmak.

Markanız için özel olarak tasarlıyor ve kodluyoruz. İhtiyaç duyduğunuz projeleri tüm platformlara (mobil, tablet, PC vb.) uygun olacak şekilde responsive olarak hayata geçiriyoruz.

Siteniz yayına girdikten sonra sizi yalnız bırakmıyor, desteğimizi sürdürüyoruz. Site yayına alındıktan sonraki destek hizmetimize göz atmak için Web Danışmanlığı Destek ve Bakım bölümümüzü inceleyebilirsiniz. Referanslarımızı incelemek için ise sizi İşler bölümümüze davet ediyoruz.

WEB TASARIM

E-Ticaret Siteleri

İşletmenizi dijital dünyaya taşıyoruz.

Sadece işletmenize ve markanıza özel oluşturduğumuz tasarımlar ve kodlarla tüm platformlara uyumlu e-ticaret sitenizi hazırlıyoruz. Size özel hazırladığımız e-ticaret sitesi ve yazılımı ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor, online dükkanınızın tüm yönetimini birkaç tık ile yapabiliyorsunuz. Ürün yönetimi, banner yönetimi, kampanya yönetimi, stok yönetimi gibi ihtiyacınıza özel tüm çalışmaları, istediğiniz özelliklerde sizin için gerçekleştiriyoruz.

Tasarımından açılışına kadar sürdürdüğümüz çözüm ortaklığımızı, dilerseniz e-ticaret siteniz açıldıktan sonra da devam ettiriyoruz. E-Ticaret sitenizin bakımı, güvenliği ve yedeklemesini yapıyor, online dükkanınızı yönetmenizde size yardımcı oluyoruz.

Site yayına alındıktan sonraki destek hizmetimize göz atmak için Web Danışmanlığı Destek ve Bakım bölümümüzü inceleyebilirsiniz. Referanslarımızı incelemek için ise sizi İşler bölümümüze davet ediyoruz.

Mobil Web Sitesi

Günümüzde artık internet kullanımının büyük kısmı mobil cihazlar üzerinden yapılıyor. Bu nedenle dijital dünyadaki varlığınızın mobil uyumlu olması çok önemli.

VDA Vera Digital Ajans olarak her projemizi mobil uyumlu olarak hazırlıyoruz. Ayrıca özel olarak markanıza özel tasarım ve yazılım ile ihtiyaçlarınızın tamamına yanıt verecek şekilde, özel olarak mobil sitenizi tasarlıyor ve kodluyoruz.

Mobil Web Sitesi

Web Danışmanlığı Destek ve Bakım

VDA Vera Digital Ajans olarak hazırladığımız tüm web sitelerin arkasındayız. Sizin için hazırladığımız tüm siteleri yayına aldıktan sonra özel admin paneli ile size teslim ediyoruz. Dilerseniz site yayına alındıktan sonra sizinle dijital varlığınızı yönetmeye devam ediyoruz.

Web site güncellemelerinizi, web site bakım çalışmalarını, web site yedeklemesini ve güvenlik hizmetlerini size sunmaya devam ediyor, sizi yalnız bırakmıyoruz.

Web sitelerinizi ya da e-ticaret sitenizi biz yapmamış olsak bile, dijital varlığınızı devralıyor ve sizlere en iyi destek ve bakım hizmetlerini sunmaya devam ediyoruz.

İhtiyaçlarınıza özel destek ve bakım hizmetleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

MOBİL WEB SİTE YAZILIMI

Sosyal Medya Danışmanlığı Ve Hesap Yönetimi

Sosyal medyada marka sayfalarınızı oluşturuyor ve yönetiyoruz.

Marka iletişim ve pazarlama hedefleriniz doğrultusunda sosyal medya stratejinizi çiziyor, gönderilerinizi tasarlıyor ve içeriklerini hazırlıyoruz. Hesaplarınızın aylık olarak sosyal medya raporlamasını yapıyor, optimizasyon önerilerimizi sunuyoruz.

Kurum içinden yönettiğiniz sosyal medya hesaplarınız için gönderi tasarım ve içerik desteği de sunuyor, sosyal medyada da çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

SEO Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motorlarında hedeflediğiniz noktaya gelmek için beraber çalışıyoruz.

Kurumsal ve e-ticaret sitenizi arama motorlarına uyumlu olarak tasarlıyor ve kodluyoruz.

Yayında olan siteleriniz için de teknik alt yapı SEO Optimizasyon desteği veriyoruz. Sizinle birlikte çalışıp, ihtiyacınıza uygun çözümleri birlikte üretiyoruz.

SEO Arama Motoru Optimizasyonu

E-Bülten ve Katalog Hizmetleri

Markanızın ve hizmetlerinizin duyuruları için size özel e-bülten tasarımları hazırlıyoruz. Hazırladığımız e-bültenleri yayına gönderilecek şekilde kodluyoruz.

Basılı kataloglarınızı dijital ortamda da yayınlayabileceğiniz e-katalog formatına dönüştürüyor ve web sitelerinize uyguluyoruz. Markanız için e-katalog tasarımları hazırlıyor ve yayınlıyoruz.

E-Bülten

Banner ve Dijital Reklam

Markanızın ihtiyaç duyduğu tüm banner ve dijital reklam tasarımlarını iletişim ve pazarlama stratejilerinize uygun tasarlıyoruz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Markanız için değer yaratacak, marka imajınızı oluşturacak kurumsal kimlik tasarımlarınızı yapıyor, web sitenize ve diğer dijital platformlara optimize ediyoruz.

Kurumsal Kimlik